להזמנת הופעות - כספית - 03-6886881

דני רובס בסיבוב הופעות - "האיש עם הגיטרה"דני רובס, יוצר ומבצע מהאהובים והמוערכים בישראל, אשר שיריו זכו להצלחה גדולה לאורך השנים ולאהבת אמת של הקהל יוצא לסיבוב הופעות חדש לקראת צאת אלבומו - "האיש עם הגיטרה".

בהופעה החדשה יבצע דני את שיריו האהובים אשר הפכו לקלאסיקות עכשוויות ולחלק מפסקול חייהם של ישראלים רבים: "אני בא הביתה מהלילה", "נוסעת בעקבות האהבה", "פנים ושמות","איך הוא שר", "לא נרדמת תל אביב", "מכתב קטן","רכבות 68-80-88","גרעינים","זה לא אני", "משהו חדש מתחיל","בדרך אל האושר" ,"אני לא מפסיק להתרגש ממך" (אחד השירים המושמעים והאהובים בשנה החולפת)
וגם שירים מהאלבום החדש אשר ייצא במרץ הקרוב- ובהם "האיש עם הגיטרה" והשיר "הנה אני" אשר התקבל באהבה גדולה בתחנות הרדיו.

על הבמה:
דני רובס - שירה וגיטרות
מיקי ורשאי - גיטרה בס
קרן טפרברג - תופים
אורי ויינשטוק - קלידים
עמית יורגנסון - גיטרה חשמלית
אילאיל תמיר רובס - כלי הקשהדני רובס - בהופעה אינטימית במיוחד

במקביל לסיבוב ענק ומצליח ולצד האולמות הגדולים והלהקה המורחבת דני רובס במופע אינטימי יותר, קרוב וחם, אותו הוא כל כך אוהב.
דני רובס במבחר מסחרר של להיטי הענק שלו
(איך הוא שר, פנים ושמות, רכבות, אני בא הביתה מהלילה, נוסעת בעקבות האהבה, בדרך אל האושר, מכתב קטן, לא נרדמת תל אביב, אני לא מפסיק להתרגש ממך... ועוד ועוד...)
עם הגיטרה שלו ועם כל הסיפורים מאחורי השירים, ההומור המיוחד, ועוד הפתעות, בהופעה שתלווה אתכם הרבה אחרי שהצלילים המילים וההתרגשות ידעכו...

דני רובס בשירי הביטלס

דני רובס חוזר אל אהבת נעוריו במופע מיוחד החוגג את השירים המופלאים והאהובים כל כך, והסיפורים המיוחדים שמאחורי השירים ומאחורי הלהקה.

השירים של הביטלס והכריזמה העצומה שלהם שינתה את פני המוסיקה לנצח. ההעזה הגאוניות פורצת הגבולות והכישרון האדיר הפכו את השירים של לנון, מקרטני והריסון לתחנות דרך בחייו של כמעט כל אחד שנחשף להם.

המופע כולל כמה מהלהיטים הגדולים ביותר, והרבה סיפורים פיקנטיים משעשעים ואישיים מאחורי תופעת המוסיקה המופלאה ביותר מאז ומעולם.

והכל - בסגנון האישי והמיוחד של דני רובס והגיטרה שלו (שמכירה את שירי הביטלס לא פחות טוב ממנו...)