להזמנת הופעות - כספית - 03-6886881

קובי אוז - "מזמורי נבוכים"שיריו של קובי אוז "אלוהי" ו"געגועיי לגעגועים", זוכים להשמעות רבות ולחיבוק חם מהרדיו.
שירים אלה הם טעימה מאלבום הסולו השני של קובי, "מזמורי נבוכים".
המופע המלווה את האלבום כבר צבר לו שם ומעריצים רבים, וכולל שירים אהובים ומוכרים של קובי מימי טיפקס, וביחוד שירים חדשים עם דגש יהודי בעיבוד ייחודי, אליהם קושר קובי מדרשונים קטנים, חלקם עתיקים וחלקם לגמרי אישיים.

קובי: "בשנים האחרונות השריתי את נפשי במרינדה חמימה של יהדות והתוצאה: "מזמורי נבוכים", ערב הכולל שירים דנדשים שנעים באזור הערפילי שאינו "דתי" ואינו "חילוני". לא מדובר במשהו רוחניסטי, נאיביסטי או קבליסטי, כי אם בשירים עבריים השולחים חיוך לחז"לינו המבריקים."

המופע בליווי 3 נגנים:
ג'וני קורן: פסנתר, אקורדיון וקולות
רועי צעדי: גיטרה וקולות
אדם מדר: מנדולינה, כינור, חליל, חצוצרה, קולות ועוד...

הביקורות מהללות:
"למופע מזמורי נבוכים--- מביא קובי אוז את כל התכונות שהפכו אותו לאמן גדול: כישרון, הומור, אקלקטיות, עממיות, בדרנות ויכולת המצאה. התוצאה היא תענוג צרוף, כשאוז הוא השגריר הנכון ביותר של קירוב הלבבות הכה מיוחל" (אסף נבו, מאקו).


מפגש אינטימי עם עולמו של קובי אוז

זו הזדמנות להכיר לעומק את תפיסת עולמו האמנותית-חברתית הייחודית של קובי אוז
קובי משתף את התהליך שעובר מרגע היצירה ועד השלמת ההפקה של השיר
ומעניק הצצה למכלול היצירה העשיר שלו, מהשיר הראשון שכתב בכיתה ב'
ועד ליציאתו לאור של אלבום האולפן האחרון,
מלווה על ידי כמה מוסיקאים מוכשרים לוקח את המשתתפים
במפגש למסע מרתק בסיפור ובשירה
הקהל עובר איתו מחדש את הדרך שעשה מרחוב הזית בשדרות,
להקת טיפקס ועד המפגש המרגש עם שירתו של סבא ניסים ז"ל
זהו מפגש מעורר מחשבה, יהודי - ישראלי - חברתי, מרגש ומלא הומור ואהבה.

"חלום עקבותיך" - קובי אוז - מופע חדשאלבומו החדש של קובי אוז "חלום עקבותיך" הוקלט ב-3 מופעים אינטימיים בסלון ביתו של קובי. האלבום אשר יצא בפסח קיבל אין ספור ביקורות משבחות בכל אמצעי התקשורת... באלבום הוא מפרש בדרכו 11 שירים של ביאליק, לאה גולדברג, איינשטיין, חנוך, גבריאלוב, קראוס, רוטבליט, שם טוב לוי ועוד.

בימים אלה, בהמשך לביקורות הנהדרות, החל קובי בהופעות עם שירי האלבום.

מן הביקורות:
נענע10- דודי פטימר: "אלבום שבמבחן הזמן, ללא ספק ייכנס לפנתיאון האלבומים הקלאסיים במוסיקה הישראלית."

מקור ראשון - יקי הפשטיין: "אחד הפרויקטים הכי טובים שיצא לכם לשמוע בטח בשנים האחרונות. אין שיר אחד במהלך כל האלבום שלא הופך את הבטן...
כששומעים את פירושי אוז לסיפור הזה מבינים שאם הוא לא היה קיים, אנחנו כחברה היינו צריכים לקוות שמישהו ימציא את הבחור הנהדר הזה."
Ynet5 אלבומים מושלמים לחג- שי להב: "קובי אוז נטל את הפנינים האלה וערך להם פירוק והרכבה יסודיים, בלווי הרכב מצוין. הם נולדו מחדש עם סלסולים צפון אפריקאים, נגיעות יווניות וגם גיטרות חשמליות. התוצאה היא תחושה מיוחדת של הצדעה וכבוד למקור, לצד מקוריות, גאווה ופרשנות חדשה."

כלכליסט - בועז גולדברג: "קובי אוז, מנציגי המזרחיות הוותיקים במיינסטרים, בורא מחדש את השירים של אריק איינשטיין כמיזוג מושלם וכמעט אוטופי בין מזרח למערב..."

הארץ - רויטל מדר: "אוז לוקח את הקלאסיקות הישראליות האלה והופך אותן לאוזיות במלוא מובן המילה."

7 לילות:"אוז לקח שירים של חלפי, גולדברג, איינשטיין ואחרים נתן להם טיפול אוזי-מזרחי מענג. חגיגה. "

ישראל היום - יואב קוטנר: ""חלום עקבותיך" הוא המשך המסע של קובי אוז אל השורשים שלו ועדכון ההשפעות עליו לאיך שהוא רוצה שהן יישמעו היום. הוא עושה זאת בראש חבורה של צוענים עבריים מיטיבי נגן."

מעריב - בועז כהן- יצירות מופת: שלושה אלבומים ישראלים חדשים ומעולים: "קובי אוז מפענח את הצופן הגנטי של חלפי ועושה זאת באופן עממי-אתני עם שבעה נגנים מלווים. החום והחוכמה, הרגש והגרוב, קובי אוז מבשיל יפה כיוצר עצמאי ובעל מהות ומשמעות"

NRG -רז ישראלי: "אחרי מערכת הבחירות הגזענית שחווינו, "חלום עקבותיך" כמו בא להראות בזמן הכי נכון שיש גם דרך אחרת"

עכבר העיר און ליין - עלמא אליוט הופמן: "אלבום יפהפה שמקרב את המאזין לסלסולים ולנגינת הנשמה ברכות ובטבעיות."

אתר הבמה- עמוס אורן: "לקובי אוז ולשבעת הנגנים שעמו אין שום בעיה להפוך את יצירתו של איינשטיין לחלק מזהות מזרחית ים תיכונית עכשווית, בדמותו ובצלמו. כמו הייתה עוד גשר של אוז בין ישראל של הפריפריה למרכז, והפעם מהכיוון ההפוך - לא זה שמחבר את המזרח למערב, אלא זה שמכשיר את הקאנון הישראלי גם באזני הבקיאים במורשת המזרח"

אתר כיפה: נתנאל לייפר: "האלבום החדש מוקדש כולו לשירים ישראלים ותיקים שזוכים לשדרוג אתני ותפילתי מפיו של אוז והלהקה המופלאה שלו."

יוסמיוזיק - יוסי חרסונסקי- 5 כוכבים:
"בסלון של קובי אוז קרה משהו נקי, אמיתי של ארץ ישראל יפה, שמזמן לא חוויתי, קובי אוז ניסה והצליח להשיב את הרוח הטובה ההיא שבין ההרמוניה המערבית לקצב ולמנגינה המזרחית על סלסוליה."