להזמנת הופעות - כספית - 03-6886881

טיפקסלהקת טיפקס חוזרת!!!!
טיפקס, מהלהקות האהובות והמצליחות בישראל חוזרת להופיע
במופע מבצעת הלהקה את כל להיטיה הגדולים:
"איזה עולם", "התחנה הישנה", "בתוך נייר עיתון", "שלוש בלילה", "יושבים בבית קפה", "פרח השכונות", "עננה", "למה הלכת ממנו", "כשאני איתך אני כמו דג", "הרבי ג'ו כפרה", "כמו לפני 20 שנה", "דיסקו מנאייק", "יש לי חברה", "סתם", "עוד שבת" ועוד רבים...

מופע האיחוד של להקת "טיפקס" הוא אחד המופעים המצליחים ביותר בישראל בחודשים האחרונים. אלו מועדי המופעים הקרובים:

והפעם: 9 מוסיקאים על הבמה
את הטריו הותיק (1988-1990): גל פרמן (בס), רמי יוסיפוב (גיטרה) ותמיר ימיני (תופים), מחזק קובי אוז בעזרת אדם מדר (מנדולינה, חצוצרה, כינור וחליל), גלעד חזן (עוד וכינור), נעם חן (כלי הקשה), שחר ימפולסקי (קלידים לופים ואקורדיון).
את הדואטים תשיר תגלית צעירה ושמה: דניאל קריאף.

קובי אוז: "גם לילדים שלנו מגיע לראות אותנו שרים ומנגנים את השירים שכולם כל כך מכירים ואוהבים. השנים שחלפו רק הביאו חשק לחזור ולנגן ביחד. נפרדנו כחברים וכשחזרנו לנגן יחד, שמחנו לראות שהקסם הישן עדיין חזק. במופע נגיש את היצירה שלנו בביצועים עשירים במיוחד. הרבה זמן עבדנו כדי ללהק את האנשים הנכונים לטיפקס 2014. מבחינתי ההרכב הזה הוא רולס רויס."

כמו הקהל, כך גם המבקרים משבחים:

"... כשכל המועדון שר את המילים כאיש אחד, אתה מבין שקובי אוז שוב קלע בול. ניצבת על הבמה להקה בת תשעה חברים, לא פחות, המגישה את השיר בלייב, ובעיבוד עשיר, חם ומדויק להפליא... מוגשת מוזיקה שווה לכל נפש, שהופכת את ההופעה למסיבת להיטים ישראלית, תמימה וטובת לב. קובי אוז לא מוותר על המסרים החברתיים, ועל העיבודים המוזיקליים... רגעים מרגשים באמת, כמו הביצוע ל"אלוהי"... הבנתי סוף סוף שככה בדיוק המיינסטרים הישראלי היה אמור להישמע. חיבור טבעי לגמרי בין מוזיקה מזרחית, אתנית - לבין מוזיקה אשכנזית, ארץ ישראלית."
(שי להב ynet)

"טיפקס בהופעה: יותר משעתיים של הנאה צרופה. מופע האיחוד של טיפקס הפך את הזאפה התל אביבי לאולם חתונות, ובעיקר הזכיר לקהל הישראלי שהקו הרעיוני הנדיר של הלהקה אף פעם לא נמחק. טיפקס בהופעה זה גם המון פאן. קטעים כמו "יש לי חברה", או "נשיקה לדוד", מעלים חיוך בכל מקרה וגם "דיסקו מנאייק" ו"כשאני איתך אני כמו דג" עושים שמח... קצת אחר כך כשכולם בקהל שרים במקהלה את המילים של "סתם" כשרק הפסנתר מלווה ברקע, נדמה ולו לרגע שאנחנו לא במזרח התיכון... לא הרבה הרכבים בישראל יכולים למלא הופעה ארוכה כזו בלהיטי רדיו מוכרים ולהשאיר עוד כמה מחוץ לפלייליסט..."
(יוסי חלילי, עכבר העיר)